Tüm ürünler
-
Çoklu Paketleme Makinası
-
Vidalı Hava Kompresörü
-
VFFS Paketleme Makinası
-
Vakum Mühür Paketleme Makinası
-
Oluklu Kutu Paketleme Makinası
-
Çay Poşeti Paketleme Makinası
-
Otomatik Kutulama Makinesi
-
Aseptik Karton dolum makinası
-
Robot Paletleme Makinesi
-
Bardak Dolum Kapama Makinesi
-
Doğrudan Tahrikli Hava Kompresörü
-
Pistonlu Pistonlu Kompresör
-
Yağsız Vidalı Hava Kompresörü
-
Yağsız Pistonlu Hava Kompresörü
-
Hava Kompresörü Kafası
-
Benzinli Taşınabilir Jeneratör
-
Hava kompresörü Yedek Parçaları
-
Doldurma mühürü ambalaj makinesi
-
Mr. Isaac AsareOlar ve Xianyang Chic Machinery Co., Ltd'deki teknik ekip, soruları hızlı bir şekilde yanıtladı ve Kurulum ekibine her şeyi anlattı. Sonuç olarak, makine sorunsuz çalışıyor ve bu satın alımdan memnunuz.
Tam Otomatik Sos Dolum Üretim Hattı CH-JLGZ Bal Biber Sosu, Domates Sosu Konserve Gıda Dolumu, Laoganma Dolum Makinesi
| Gerilim: | 220V/50HZ |
|---|---|
| Otomatik Sınıflandırma: | Otomatik |
| Tahrikli Tip: | Elektrik |
Tam otomatik çamaşır deterjanı CH-XYYGZ El dezenfektanı Şampuan Duş Jeli Otomatik Kütleleri Doldurma Makinesi
| Gerilim: | 220V/50HZ |
|---|---|
| Otomatik Sınıflandırma: | Otomatik |
| Tahrikli Tip: | Elektrik |
CH-GZ800 Patlamaya Dayanıklı Sekiz Kafalı Kendiliğinden Akan Vidalı Kapaklı Etiketleme Üretim Hattı
| Gerilim: | 220V/50HZ |
|---|---|
| Otomatik Sınıflandırma: | Otomatik |
| Tahrikli Tip: | Elektrik |
Üretim ve Şişeleme Makinesi hattı 5 Gallon Fıçı/Şüşe w ((1500BPH)
| Adı: | Üretim ve Şişeleme Makinesi hattı 5 Gallon Fıçı/Şüşe w ((1500BPH) |
|---|---|
| Operatör arayüzü: | dokunmatik ekran |
| Güvenlik özellikleri: | Acil Durdurma, Güvenlik Kapısı |
Küçük şişeler/alüminyum plastik levhalar/kozmetik kaplar için sürekli tam otomatik kartonlama makinesi
| Türü: | tam otomatik kartonlama makinesi |
|---|---|
| Durum: | yeni ve ihtiyaçlarınız olarak özelleştirilmiş |
| Güç: | 380V/50Hz/1.5kW |
Full-auto Yüksek Kalite Sürekli Kartonlama Makinesi Tüpler/Şüşeler/Blisterler/Kalemler/Dudak Çubuğu Ürün Yüksek Hızlı Kartonlama Makinesi çubuk tipi ürünleri sıralama cihazı ve sıcak yapıştırıcı ile
| Adı: | Yüksek hızlı tam otomatik kartonlama makinesi |
|---|---|
| Durum: | yeni ve ihtiyaçlarınız olarak özelleştirilmiş |
| Güç: | 380/3 Faz 5 Çekirdek/50Hz |
Aseptik Sıfırlama Tüpü PVC Tüp için Aseptik Sıfırlama Makinesi
| Adı: | Aseptik PVC tüpleri sızdırmazlık makinesi |
|---|---|
| Sızdırmazlık Tüp Tipi: | Advanta Flex, C-Flex |
| Güç: | AC110V-240V/47-63Hz |
Tam Otomatik Kaldırma Vantuzlu Kağıt Kutu Düz Etiketleme Makinesi CH-602H Kağıt Kutu Ticari Kağıt Kutu Ekspres Çanta Etiketleme Makinesi
| Gerilim: | 220V/50HZ |
|---|---|
| Otomatik Sınıflandırma: | Otomatik |
| Tahrikli Tip: | Elektrik |
Tam Otomatik Yuvarlak Şişe, Kare Şişe, Yassı Şişe, Çeşitli Şişe Tipleri, Cam Şişeler Uygulanabilir Etiketleme Makinesi CH-302D1
| Gerilim: | 220V/50HZ |
|---|---|
| Otomatik Sınıflandırma: | Otomatik |
| Tahrikli Tip: | Elektrik |
Tam Otomatik Pul Biber Sosu Altıgen Şişe Etiketleme Makinesi CH-302D Bal Şişesi Plastik Şişe Dikey Etiketleme Makinesi
| Gerilim: | 220V/50HZ |
|---|---|
| Otomatik Sınıflandırma: | Otomatik |
| Tahrikli Tip: | Elektrik |

