Tüm ürünler
-
Çoklu Paketleme Makinası
-
Vidalı Hava Kompresörü
-
VFFS Paketleme Makinası
-
Vakum Mühür Paketleme Makinası
-
Oluklu Kutu Paketleme Makinası
-
Çay Poşeti Paketleme Makinası
-
Otomatik Kutulama Makinesi
-
Aseptik Karton dolum makinası
-
Robot Paletleme Makinesi
-
Bardak Dolum Kapama Makinesi
-
Doğrudan Tahrikli Hava Kompresörü
-
Pistonlu Pistonlu Kompresör
-
Yağsız Vidalı Hava Kompresörü
-
Yağsız Pistonlu Hava Kompresörü
-
Hava Kompresörü Kafası
-
Benzinli Taşınabilir Jeneratör
-
Hava kompresörü Yedek Parçaları
-
Doldurma mühürü ambalaj makinesi
anahtar kelimeler [ vertical form fill seal packing machine ] eşleşme 40 Ürünler.
Asansör Opsiyonel Dikey Paketleme Makinesi Form Contası 480C
| ad: | 480C Dikey Tip Pistonlu Ölçüm Sistemi ve Asansör Opsiyonel Çoklu Paketleme Makinesi |
|---|---|
| tip: | Çok Fonksiyonlu Paketleme Makinesi |
| Ambalaj malzemesi: | Çantalar, Film, Folyo, Kese |
Snack Food Patates Kızartması için Çok İşlevli VFFS Paketleme Makinesi
| isim: | dikey tip paketleme makinesi |
|---|---|
| ambalaj malzemesi: | haddeleme filmi, lamine film ve ısı yalıtımlı lamine kağıt rulosu |
| tahrikli tip: | Elektrik ve Pnömatik |
High Speed Automatic Industrial Pouch Food Sugar Multi Packaging Machine For Legume
| ad: | Bakliyat için Yüksek Hızlı Otomatik Endüstriyel Ürün Kılıfı Gıda Şeker Paketleme Makinesi |
|---|---|
| Ambalaj Ürünleri: | Gıda, pirinç, şeker, kahve çekirdeği, baklagiller |
| boyut: | 2000*800*1500mm |
14 Çok Kafalı Kontrol Kantarı Zihinsel Dedektör Yastık Çanta Atıştırmalıklar Tarih Paketleme Makinesi
| ad: | Çoklu Paketleme Makinesi Dikey Form Doldurma Contası Paketleme Makinesi 304SS Çok Kafalı Kantar |
|---|---|
| Ambalaj malzemesi: | yuvarlanan film, lamine film ve ısıyla yapıştırılan lamine kağıt rulosu |
| Tahrik tipi: | elektrikli ve pnömatik |
300ML Şampuan Poşet Dolum Makinesi Toz Poşet Paketleme Makinesi
| ad: | Bal Ezmesi Ketçap Karides Ezmesi Mayonez Çikolata Dikey Poşet Sıvı Çoklu Paketleme Makinası |
|---|---|
| tip: | Çok Fonksiyonlu Paketleme Makinesi |
| Ambalaj malzemesi: | Çantalar, Film, Folyo, Kese |
Plastik Kese Küçük Çanta Saf Su Sıvı Poşet VFFS Paketleme Makinesi
| isim: | Sıvı VFFS Paketleme Makinası |
|---|---|
| Tip: | Yeni Dikey Paketleme Makinası |
| Ambalaj malzemesi: | Çanta, Film, Folyo, Kese |
Prezervatif Dolum Otomatik Kartonlama Makinesi Kutusu Maske
| ad: | Prezervatif Çanta poşet Kartonlama Kutusu Otomatik Kartonlama Paketleme Makinesi |
|---|---|
| Tahrik tipi: | Elektrik |
| Otomatik kalite: | Tam otomatik |
0.8Mpa Oluklu Kutu Çemberleme Makinesi Karton Dikleştirici ve Mühürleyen
| tip: | Karton Kutu Dikme Makinesi Kapama ve Çemberleme Hattı |
|---|---|
| fonksiyon: | kutuyu açın ve bantlarla kapatın, kayışla bağlayın |
| Tahrik tipi: | Elektrik |
Yüksek Hızlı Aseptik Karton Doldurma Makinesi
| Doldurma kapasitesi: | 1-330 ml |
|---|---|
| Ürün adı: | Aseptik karton doldurma makinesi |
| Hava tüketimi: | 3m³/dk |
Fotoelektrik Poşet Kartonlama Makinesi Otomatik Kutu Dolum 1700mm
| ad: | Tam Otomatik Çay Poşeti Kutusu Yüz Islak Mendil Boks Poşeti Kartonlama Paketleme Makinesi |
|---|---|
| Tahrik tipi: | Elektrik |
| Voltaj: | 380V 50Hz 3 Faz |

