Tüm ürünler
-
Çoklu Paketleme Makinası
-
Vidalı Hava Kompresörü
-
VFFS Paketleme Makinası
-
Vakum Mühür Paketleme Makinası
-
Oluklu Kutu Paketleme Makinası
-
Çay Poşeti Paketleme Makinası
-
Otomatik Kutulama Makinesi
-
Aseptik Karton dolum makinası
-
Robot Paletleme Makinesi
-
Bardak Dolum Kapama Makinesi
-
Doğrudan Tahrikli Hava Kompresörü
-
Pistonlu Pistonlu Kompresör
-
Yağsız Vidalı Hava Kompresörü
-
Yağsız Pistonlu Hava Kompresörü
-
Hava Kompresörü Kafası
-
Benzinli Taşınabilir Jeneratör
-
Hava kompresörü Yedek Parçaları
-
Doldurma mühürü ambalaj makinesi
-
Mr. Isaac AsareOlar ve Xianyang Chic Machinery Co., Ltd'deki teknik ekip, soruları hızlı bir şekilde yanıtladı ve Kurulum ekibine her şeyi anlattı. Sonuç olarak, makine sorunsuz çalışıyor ve bu satın alımdan memnunuz.
anahtar kelimeler [ ultrasonic plastic welding multi packing machine ] eşleşme 10 Ürünler.
Üç Fazlı Çoklu Paketleme Makinesi Çift Ultrasonik Plastik Kaynak Makinesi
| İsim: | Double Untrasonic Plastik Kaynak Makinası - Çoklu Paketleme Makinası |
|---|---|
| Gerilim: | 220V 50-60HZ |
| Elektrik: | Trifaze 380/60 veya 440/60 (V//Hz) |
Taşınabilir Ultrasonik Nokta Kaynak Makinesi Çoklu Paketleme Makinesi Üç Fazlı 220V
| İsim: | Taşınabilir Ultrasonik Punta Kaynak Makinesi - Çoklu Paketleme Makinesi |
|---|---|
| Gerilim: | 220V 50-60HZ |
| Elektrik: | Trifaze 380/60 veya 440/60 (V//Hz) |
Muhafazalar Çoklu Paketleme Makinesi Ultrasonik Kaynak Makinesi 2000W
| İsim: | Ultrasonik Weiding Machine Enciosures -- Çoklu Paketleme Makinası |
|---|---|
| Gerilim: | 220V 50-60HZ |
| Elektrik: | Trifaze 380/60 veya 440/60 (V//Hz) |
MP-1542S Çoklu Paketleme Makinesi Ultrasonik PP Girinti Makinesi
| Adı: | Ultrasonik PP Girinti Makinesi(MP-1542S)Çoklu Paketleme Makinesi |
|---|---|
| Voltaj: | 220V 50-60HZ |
| Elektrik: | Trifaze 380/60 veya 440/60 (V//Hz) |
MP-5kw Çoklu Paketleme Makinesi PP / PVC Torbalar Yarım Otomatik Sıcak Erimiş Sızdırma Makinesi
| Adı: | MP-5kw çoklu paketleme makinesi PP/PVC torbaları sıcak mühürleme makinesi |
|---|---|
| Voltaj: | 380V 50-60HZ |
| Elektrik: | Trifaze 380/60 veya 440/60 (V//Hz) |
3000W Çoklu Paketleme Makinesi Diski Ultrasonik Kaynak Makinesi Otomatik Dönen
| İsim: | Otomatik Döner Diskli Ultrasonik Weiding Makinesi - Çoklu Paketleme Makinesi |
|---|---|
| Kapasite: | 8-15 kez/dk |
| Elektrik: | Trifaze 380/60 veya 440/60 (V//Hz) |
Yüksek Hızlı Torba Vakum Paketleme Makinası-Çoklu Paketleme Makinası
| İsim: | Yüksek Hızlı Torba Vakum Paketleme Makinası-Çoklu Paketleme Makinası |
|---|---|
| Hız: | 110-130 torba/dk |
| Genişlik: | 55-100mm |
Bilgisayar Akıllı Yüksek Güçlü Ultrasonik Kaynak Makinesi 4200W
| İsim: | Bilgisayar Akıllı Yüksek Güçlü Ultrasonik Kaynak Makinesi Çoklu Paketleme Makinesi |
|---|---|
| Gerilim: | 220V 50-60HZ |
| Elektrik: | Trifaze 380/60 veya 440/60 (V//Hz) |
İçi Boş Tahta Ciro Kutusu Kaynak Makinesi Çoklu Paketleme Makinesi
| İsim: | İçi Boş Levha Ciro Kutusu Kaynak Makinesi - Çoklu Paketleme Makinesi |
|---|---|
| Gerilim: | 220V 50-60HZ |
| Elektrik: | Trifaze 380/60 veya 440/60 (V//Hz) |
Yarı Otomatik 1.5L Kağıt Dolum Makinesi Gable Top Çok Fonksiyonlu
| tip: | Yarı Otomatik 1L Tuğla Kağıt Aseptik Karton Dolum Şekillendirme Paketleme Çok Fonksiyonlu Dolum Maki |
|---|---|
| Ambalaj türü: | kartonlar brick type paketi |
| Tahrik tipi: | Pnömatik |
1

