Tüm ürünler
-
Çoklu Paketleme Makinası
-
Vidalı Hava Kompresörü
-
VFFS Paketleme Makinası
-
Vakum Mühür Paketleme Makinası
-
Oluklu Kutu Paketleme Makinası
-
Çay Poşeti Paketleme Makinası
-
Otomatik Kutulama Makinesi
-
Aseptik Karton dolum makinası
-
Robot Paletleme Makinesi
-
Bardak Dolum Kapama Makinesi
-
Doğrudan Tahrikli Hava Kompresörü
-
Pistonlu Pistonlu Kompresör
-
Yağsız Vidalı Hava Kompresörü
-
Yağsız Pistonlu Hava Kompresörü
-
Hava Kompresörü Kafası
-
Benzinli Taşınabilir Jeneratör
-
Hava kompresörü Yedek Parçaları
-
Doldurma mühürü ambalaj makinesi
-
Mr. Isaac AsareOlar ve Xianyang Chic Machinery Co., Ltd'deki teknik ekip, soruları hızlı bir şekilde yanıtladı ve Kurulum ekibine her şeyi anlattı. Sonuç olarak, makine sorunsuz çalışıyor ve bu satın alımdan memnunuz.
anahtar kelimeler [ rice quantitative packaging machine ] eşleşme 5 Ürünler.
Tam otomatik tartma ve kantitatif ambalaj makinesi Gıda Pirinç Taneler Atıştırmalıklar
| Ölçüm Kapsamı: | 50-500g |
|---|---|
| Çanta Boyutu: | L:10-260mm W:90-200mm |
| paketleme hızı: | 15-20 torba/dakika |
baharat tozu pirinç taneleri parçacık ambalajlama makinesi nicelik dolu ambalajlama makinesi
| Ürün Adı: | Elektrikli ambalaj makinesi |
|---|---|
| Aralık: | 10g-500g (farklı malzemelere bağlıdır) |
| Hız: | 8-16 torba/dakika (farklı malzemelere bağlı) |
Tam otomatik ambalaj makinesi, ağırlama ve kantitatif ambalaj makinesi, gıda, pirinç, plastik parçacıkları
| Ölçüm Kapsamı: | 1-100g |
|---|---|
| Çanta Boyutu: | (U):30-170mm (G):30-130mm |
| Hız: | 30-100 torba/dk |
Çok Fonksiyonlu Granül Dikey Dolum Paketleme ve Kapama Makinesi
| isim: | Granül paketleme makineleri |
|---|---|
| ambalaj malzemesi: | Naylon poşetler, plastik poşetler, kağıt poşetler vb. |
| tahrikli tip: | Elektrik |
10kg 20Kg 30kgs 40kgs 50kgs pirinç, Somun, Gıda, Pelet Kese Paketleme Kapama Makinası Big Bag için Çoklu Paketleme Makinası
| ad: | Granül paketleme makineleri |
|---|---|
| Ambalaj malzemesi: | Naylon poşetler, plastik poşetler, kağıt poşetler vb. |
| Tahrik tipi: | Elektrik |
1

