Tüm ürünler
-
Çoklu Paketleme Makinası
-
Vidalı Hava Kompresörü
-
VFFS Paketleme Makinası
-
Vakum Mühür Paketleme Makinası
-
Oluklu Kutu Paketleme Makinası
-
Çay Poşeti Paketleme Makinası
-
Otomatik Kutulama Makinesi
-
Aseptik Karton dolum makinası
-
Robot Paletleme Makinesi
-
Bardak Dolum Kapama Makinesi
-
Doğrudan Tahrikli Hava Kompresörü
-
Pistonlu Pistonlu Kompresör
-
Yağsız Vidalı Hava Kompresörü
-
Yağsız Pistonlu Hava Kompresörü
-
Hava Kompresörü Kafası
-
Benzinli Taşınabilir Jeneratör
-
Hava kompresörü Yedek Parçaları
-
Doldurma mühürü ambalaj makinesi
anahtar kelimeler [ accurate cup filling sealing machine ] eşleşme 15 Ürünler.
Hızlı ve Doğrulu Geniş Rulo Film Kupa Doldurma Mühürleme Makinesi PE / Alüminyum Tepsi
| Çalışma Basıncı (Mpa): | 0,6-0,8 |
|---|---|
| Ambalaj türü: | Tepsi, Pe Tepsi, Alüminyum Tepsi, Harita Tepsisi |
| Tepsi maksimum boyutuU*G*Y (mm) Boşluk 1'e 4: | 200x140x80(x4)/ 260x170x110(x4) |
150L Bardak Dolum Kapama Makinesi Çay Tozu Dolum 45 BPM GMP
| ad: | Otomatik Bardak Kahve Çay Tozu Kapsül Tozu Kupası Dolum ve Kapama Makinesi |
|---|---|
| Tahrik tipi: | Pnömatik |
| doğruluk: | % 1-2'den az |
Yarı Bal Diş Macunu Süt Krema Bardağı Dolum Kapama Makinesi El Yıkama Sıvısı
| İsim: | Manuel şişe/kutu/bardak doldurma meyve suyu dolum makinası |
|---|---|
| tahrikli tip: | Yarı otomatik |
| makine kapasitesi: | 5-50000ml |
Ev Kullanımı Manuel Şişe Bardak Dolum Kapama Makinesi Meyve Suyu Dolum Makinesi
| ad: | Manuel şişe doldurma A03 meyve suyu dolum makinası |
|---|---|
| Tahrik tipi: | yarı otomatik |
| Dolum kafası: | 1 |
İlaç Sıvı Su Otomatik Bardak Dolum Sızdırmazlık Şişe Makinaları
| isim: | Bardak şişe kapama makinesi yüksek hızlı otomatik alüminyum teneke kutu kapama makinesi |
|---|---|
| tahrikli tip: | Tam otomatik |
| sızdırmazlık kafası: | 4 |
Yüksek Hızlı hassaslıklı bardak doldurma ve mühürleme makinesi 5-6 kez / dakikalık çıkışla
| Rulo filmin maksimum çapı: | 200ml |
|---|---|
| Çalışma Basıncı (Mpa): | 0,6-0,8 |
| Çıkış süreleri/dak: | 5-6 Kez/dak |
640 Tepsil/dakika Üretim Kapasitesi 200ml Dolgu ve Doldurma için Kupa Doldurma Makinesi
| Tepsi maksimum boyutuU*G*Y (mm) Boşluk 1'e 2: | 200x140x80(x2)/ 310x200x80(x2)/ 370x260x110(x2) |
|---|---|
| Rulo filmin maksimum çapı: | 200ml |
| Kontrol Sistemi: | PLC |
60F VFFS Paketleme Makinesi Bardak Kantarı Sistemli Dikey Form Conta Makinesi
| ad: | Bardak Kantarı Sistemli 60F Dikey Tip Vffs Paketleme Makinesi Paketleme Makinesi |
|---|---|
| Ambalaj malzemesi: | yuvarlanan film, lamine film ve ısıyla yapıştırılan lamine kağıt rulosu |
| Tahrik tipi: | elektrikli ve pnömatik |
48g 500ml Dikey Akış Paketi Makinesi Form Doldurma ve Mühürleme Makineleri
| ad: | 48g Antep Fıstığı Paketleme Makinesi Kuruyemiş Cips Pirinç Poşeti VFFS Paketleme Makinesi |
|---|---|
| Ambalaj malzemesi: | yuvarlanan film, lamine film ve ısıyla yapıştırılan lamine kağıt rulosu |
| Tahrik tipi: | elektrikli ve pnömatik |
420MM Form Doldurma ve Mühürleme Ambalajı
| ad: | Tahıl ve Cips Ürünleri İçin Bardak Kantarlı VFFS Paketleme Makinesi 304SS |
|---|---|
| Ambalaj malzemesi: | yuvarlanan film, lamine film ve ısıyla yapıştırılan lamine kağıt rulosu |
| Tahrik tipi: | elektrikli ve pnömatik |

