Tüm ürünler
-
Çoklu Paketleme Makinası
-
Vidalı Hava Kompresörü
-
VFFS Paketleme Makinası
-
Vakum Mühür Paketleme Makinası
-
Oluklu Kutu Paketleme Makinası
-
Çay Poşeti Paketleme Makinası
-
Otomatik Kutulama Makinesi
-
Aseptik Karton dolum makinası
-
Robot Paletleme Makinesi
-
Bardak Dolum Kapama Makinesi
-
Doğrudan Tahrikli Hava Kompresörü
-
Pistonlu Pistonlu Kompresör
-
Yağsız Vidalı Hava Kompresörü
-
Yağsız Pistonlu Hava Kompresörü
-
Hava Kompresörü Kafası
-
Benzinli Taşınabilir Jeneratör
-
Hava kompresörü Yedek Parçaları
-
Doldurma mühürü ambalaj makinesi
-
Mr. Isaac AsareOlar ve Xianyang Chic Machinery Co., Ltd'deki teknik ekip, soruları hızlı bir şekilde yanıtladı ve Kurulum ekibine her şeyi anlattı. Sonuç olarak, makine sorunsuz çalışıyor ve bu satın alımdan memnunuz.
anahtar kelimeler [ ac 380v 220v tea bag packing machine ] eşleşme 5 Ürünler.
DXDC15G Paslanmaz Çelik Çay Torbası Ambalaj Makinesi 105±5Torbası/Min AC 380V/220V 304 Paslanmaz Çelik
| Adı: | Çay poşeti paketleme makinesi |
|---|---|
| Kapasite: | 105±5 torba/dakika |
| Filtre kağıdı genişliği: | 125mm (140mm seçeneği) |
DXD01KC6 Otomatik Paslanmaz Çelik Çay Torbası Paketleme Makinesi 3 Yanlı Sızdırma Torbası
| Anahtar Adı: | otomatik çay poşeti paketleme makinesi |
|---|---|
| Kapasite: | Max.105±5 torba/dk |
| Filtre kağıdı genişliği: | 125mm veya 140mm |
2-50G dolma kapasitesi ve dokunmatik ekran kontrol paneli ile çay torbası paketleme makinesi
| Kapasite: | 110±5 torba/dk |
|---|---|
| Maksimum Dozaj: | 6 cm3 |
| Çay poşetinin boyutu (U×G): | 62,5 mm×50 mm |
2.0 KW Yüksek Hızlı 304 Paslanmaz Çelik Çay Torbası Doldurma Makinesi Üç Taraflı Kapalı Torbalar için
| Kapasite: | 110±5 torba/dk |
|---|---|
| Maksimum Dozaj: | 6 cm3 |
| Çay poşetinin boyutu (U×G): | 62,5 mm×50 mm |
304 Paslanmaz Çelik DXDD16 CCFD6 Çay Paketleme Makinesi 20-60 Torba/Min Hızı 2.5kw Güç
| Anahtar Adı: | otomatik çay poşeti paketleme makinesi |
|---|---|
| Model: | DXDD16 |
| Kapasite: | 110±5 torba/dk |
1

