Tüm ürünler
-
Çoklu Paketleme Makinası
-
Vidalı Hava Kompresörü
-
VFFS Paketleme Makinası
-
Vakum Mühür Paketleme Makinası
-
Oluklu Kutu Paketleme Makinası
-
Çay Poşeti Paketleme Makinası
-
Otomatik Kutulama Makinesi
-
Aseptik Karton dolum makinası
-
Robot Paletleme Makinesi
-
Bardak Dolum Kapama Makinesi
-
Doğrudan Tahrikli Hava Kompresörü
-
Pistonlu Pistonlu Kompresör
-
Yağsız Vidalı Hava Kompresörü
-
Yağsız Pistonlu Hava Kompresörü
-
Hava Kompresörü Kafası
-
Benzinli Taşınabilir Jeneratör
-
Hava kompresörü Yedek Parçaları
-
Doldurma mühürü ambalaj makinesi
-
Mr. Isaac AsareOlar ve Xianyang Chic Machinery Co., Ltd'deki teknik ekip, soruları hızlı bir şekilde yanıtladı ve Kurulum ekibine her şeyi anlattı. Sonuç olarak, makine sorunsuz çalışıyor ve bu satın alımdan memnunuz.
anahtar kelimeler [ 7 5kw piston type reciprocating compressor ] eşleşme 13 Ürünler.
Exception : INVALID_FETCH - bind failed with errno 22: Invalid argument ip=172.17.0.1
| İsim: | 7.5kw 10hp 380v 3 Silindir Kayış Tahrikli düşük Basınçlı Pistonlu Hava Kompresörü |
|---|---|
| Hava dağıtımı: | 0.9m³/dak |
| baskı yapmak: | 1.0Mpa/10bar |
W 0.5 7.5kw Hava Pistonlu Kompresör 180L Üç Kafalı
| ad: | W-0.5 / 30 180L 380V 7.5kw pistonlu tip üç başlı kayış tahrikli hava kompresörü |
|---|---|
| Hava dağıtımı: | 0.5m³ / dakika |
| silindir: | 95 mm * 2 55 mm * 1 |
80mm*3 Karşılıklı Piston Kompresör başlığı 10HP/7.5KW Hava kompresör başlığı ile pozitif yer değiştirme
| Türü: | Pozitif Deplasmanlı Kompresör |
|---|---|
| silindir: | 80mm*3 |
| Gürültü seviyesi: | 60 dB |
Pistonlu Tip Kompresör için 7.5KW 10HP Hava Kompresörü Pompa Kafası
| İsim: | 7.5KW/10HP Kayış Tahrikli Pistonlu Pistonlu Hava Kompresörü Kafası |
|---|---|
| Hava dağıtımı: | 0.9m³/dak |
| silindir: | 80mm*3 |
Petrollü yağlı, pistonlu, 150L tanklı, viskotik vitesli kompresör
| Soğutma yöntemi: | Hava soğutmalı, |
|---|---|
| Hız: | 930 devir |
| Türü: | Pozitif Deplasmanlı Kompresör kafası |
Kendini Koruma Sistemli 4hp 300L Pistonlu Pistonlu Kompresör
| İsim: | 7.5kw 10hp 380v 2 Silindir Kayış Tahrikli Pistonlu Pistonlu Hava Kompresörü |
|---|---|
| Hava dağıtımı: | 1.05m³/dak |
| silindir: | 105mm*2 55mm*2 |
5.5kw Tek Fazlı Pistonlu Pistonlu Kompresör Değiştirme Güvenlik Kullanımı
| İsim: | Ağır Sanayi Pistonlu Pistonlu Hava Kompresörü Kayışı 5.5kw 12.5bar Tek Fazlı |
|---|---|
| Hava dağıtımı: | 0.67m³/dak |
| silindir: | 90mm*1 ;50mm*1 |
Tek Kranklı Karşılıklı Kompresör Düşük Bakım Hava Soğutucu Hava Kompresör Başlığı DV-2065
| Hız: | 920PRM |
|---|---|
| Verimlilik: | %95'e kadar |
| Yağlama: | Yağlamalı, |
200l Kayış Pistonlu Pistonlu Hava Kompresörü 50hz 0.5m3 Min
| ad: | W-0.5 / 30 180L 380V 7.5kw pistonlu tip üç başlı kayış tahrikli hava kompresörü |
|---|---|
| Hava dağıtımı: | 0.5m³ / dakika |
| silindir: | 95 mm * 2 55 mm * 1 |
Düşük bakımlı karşılıklı piston kompresör başı 10HP Su soğutulmuş 60DB Gürültü seviyesi Silindir üç
| Hava dağıtımı: | 0,9m³/dak |
|---|---|
| Hız: | 920RPM |
| Verimlilik: | %95'e kadar |

