Tüm ürünler
-
Çoklu Paketleme Makinası
-
Vidalı Hava Kompresörü
-
VFFS Paketleme Makinası
-
Vakum Mühür Paketleme Makinası
-
Oluklu Kutu Paketleme Makinası
-
Çay Poşeti Paketleme Makinası
-
Otomatik Kutulama Makinesi
-
Aseptik Karton dolum makinası
-
Robot Paletleme Makinesi
-
Bardak Dolum Kapama Makinesi
-
Doğrudan Tahrikli Hava Kompresörü
-
Pistonlu Pistonlu Kompresör
-
Yağsız Vidalı Hava Kompresörü
-
Yağsız Pistonlu Hava Kompresörü
-
Hava Kompresörü Kafası
-
Benzinli Taşınabilir Jeneratör
-
Hava kompresörü Yedek Parçaları
-
Doldurma mühürü ambalaj makinesi
-
Mr. Isaac AsareOlar ve Xianyang Chic Machinery Co., Ltd'deki teknik ekip, soruları hızlı bir şekilde yanıtladı ve Kurulum ekibine her şeyi anlattı. Sonuç olarak, makine sorunsuz çalışıyor ve bu satın alımdan memnunuz.
anahtar kelimeler [ 7 5kw oil free screw air compressor ] eşleşme 24 Ürünler.
Üstün performans ve dayanıklılık ile Endüstriyel Hava Kompresörü Kafa
| Model: | DV-2065 |
|---|---|
| Voltaj: | 120V/240V |
| Güç: | 1,5 kW/ 2 HP |
Düşük Bakım 5.5HP Hava Soğutucu Endüstriyel Hava Kompresörü Hava Soğutucusu için Karşılıklı Piston Kompresör Başı
| Bakım: | Düşük bakım |
|---|---|
| Soğutma yöntemi: | Hava soğutmalı |
| Gürültü seviyesi: | 60 dB |
Yağ Görme Camı ve 120V/240V Voltajda 3 HP At Gücü Endüstriyel için Hava Kompresörü Kafa
| Motor RPM'leri: | 3450 |
|---|---|
| silindir: | 90mm*2 |
| Beygir gücü: | 3 HP |
3 HP elektrikli iki aşamalı hava kompresörü pompası Profesyonel için 10 galon tank kapasitesi
| Beygir gücü: | 3 HP |
|---|---|
| Cfm @ 40 Psi: | 14 |
| Silindir sayısı: | 2 |
Pistonlu Kompresör için 1.5KW 2 Hp Hava Kompresörü Kafası
| İsim: | 1.5KW/2HP Kayış Tahrikli Pistonlu Pistonlu Hava Kompresörü Kafası |
|---|---|
| Hava dağıtımı: | 0.17m³/dak |
| silindir: | 55mm*2 |
80mm*3 Karşılıklı Piston Kompresör başlığı 10HP/7.5KW Hava kompresör başlığı ile pozitif yer değiştirme
| Türü: | Pozitif Deplasmanlı Kompresör |
|---|---|
| silindir: | 80mm*3 |
| Gürültü seviyesi: | 60 dB |
14 Cfm 40 Psi Campbell Hausfeld dökme demir hava kompresör başlığı 10 galon tank kapasitesi
| Beygir gücü: | 3 HP |
|---|---|
| Basınç: | 0,8Mpa/115psi |
| Voltaj: | 120V/240V |
7.5KW Dry Screw Compressor 1.15m3 Min Direct Drive 1.0HP
| ad: | CHIC-08BF 8bar Direkt Tahrikli Kullanılmış Döner Yağsız Vidalı Hava Kompresörü |
|---|---|
| Hava dağıtımı: | 1.15m³ / dakika |
| elektrik: | Üç fazlı 380/60 veya 440/60 (V // Hz) |
7.5KW Endüstriyel Vidalı Kompresör Teknolojileri 72dB 10HP
| ad: | 10HP 7.5KW 10Bar Doğrudan Tahrikli Kullanılmış Döner Yağsız Vidalı Hava Kompresörü |
|---|---|
| Hava dağıtımı: | 1.04 m³ / dakika |
| elektrik: | Üç fazlı 380/60 veya 440/60 (V // Hz) |
8bar Helisel Vidalı Kompresör 7.5 Kw 10L 214KGS Kayış Tahrikli Tip
| ad: | 7.5kw 10hp CHIC-10A 8bar 3 fazlı hava kompresörü Kemer Kullanılmış Vidalı Hava Kompresörü |
|---|---|
| Hava dağıtımı: | 1,1 m³ / dakika |
| elektrik: | Üç fazlı 220/60 veya 440/60 (V // Hz) |

