Tüm ürünler
-
Çoklu Paketleme Makinası
-
Vidalı Hava Kompresörü
-
VFFS Paketleme Makinası
-
Vakum Mühür Paketleme Makinası
-
Oluklu Kutu Paketleme Makinası
-
Çay Poşeti Paketleme Makinası
-
Otomatik Kutulama Makinesi
-
Aseptik Karton dolum makinası
-
Robot Paletleme Makinesi
-
Bardak Dolum Kapama Makinesi
-
Doğrudan Tahrikli Hava Kompresörü
-
Pistonlu Pistonlu Kompresör
-
Yağsız Vidalı Hava Kompresörü
-
Yağsız Pistonlu Hava Kompresörü
-
Hava Kompresörü Kafası
-
Benzinli Taşınabilir Jeneratör
-
Hava kompresörü Yedek Parçaları
-
Doldurma mühürü ambalaj makinesi
anahtar kelimeler [ 4hp piston type air compressor ] eşleşme 7 Ürünler.
3000W 4HP Pistonlu Tip Hava Kompresörü Basit Kullanım
| İsim: | 11kw 15hp 380v 3 Silindir Kayış Tahrikli Pistonlu Pistonlu Hava Kompresörü |
|---|---|
| Hava dağıtımı: | 1,6m³/dak |
| silindir: | 100mm*3 |
Kendini Koruma Sistemli 4hp 300L Pistonlu Pistonlu Kompresör
| İsim: | 7.5kw 10hp 380v 2 Silindir Kayış Tahrikli Pistonlu Pistonlu Hava Kompresörü |
|---|---|
| Hava dağıtımı: | 1.05m³/dak |
| silindir: | 105mm*2 55mm*2 |
4HP 220V Kullanılmış Endüstriyel Kompresör Ağır Güçlü Uygulamalar için En İyi Karşılıklı Piston Kompresörünü Bul
| Türü: | Karşılıklı Piston |
|---|---|
| Motor Gücü: | 3.0 kW |
| Çalışma Baskısı: | 8 bar |
3KW 4HP Hava Pompası Kafaları Çift Silindirli Düşük Titreşim
| İsim: | 3KW/4.0HP Itly Tip Kayış Tahrikli Pistonlu Pistonlu Hava Kompresörü Kafası |
|---|---|
| Hava dağıtımı: | 0,3m³/dak |
| silindir: | 70mm*2 |
4HP/3.0KW Sessiz Karşılıklı Piston Kompresör Başı Düzenlenebilir Hız 920 RPM 8bar Basınç
| Güç: | 4HP/3.0KW |
|---|---|
| Gürültü seviyesi: | 60 dB |
| Hız: | 920RPM |
Güçlü 4HP Reciprocating Piston Kompresör 380v Heavy Duty İhtiyaçları Çok yönlü
| Motor Gücü: | 3.0 kW |
|---|---|
| Ağırlık: | 95 kilo |
| Türü: | Karşılıklı Piston |
Pozitif yer değiştirme 8Bar Karşılıklı Piston Kompresör başı Üç silindir
| silindir: | 65mm*3 |
|---|---|
| Türü: | Pozitif Deplasmanlı Kompresör kafası |
| Model: | DW-3065 |
1

