Tüm ürünler
-
Çoklu Paketleme Makinası
-
Vidalı Hava Kompresörü
-
VFFS Paketleme Makinası
-
Vakum Mühür Paketleme Makinası
-
Oluklu Kutu Paketleme Makinası
-
Çay Poşeti Paketleme Makinası
-
Otomatik Kutulama Makinesi
-
Aseptik Karton dolum makinası
-
Robot Paletleme Makinesi
-
Bardak Dolum Kapama Makinesi
-
Doğrudan Tahrikli Hava Kompresörü
-
Pistonlu Pistonlu Kompresör
-
Yağsız Vidalı Hava Kompresörü
-
Yağsız Pistonlu Hava Kompresörü
-
Hava Kompresörü Kafası
-
Benzinli Taşınabilir Jeneratör
-
Hava kompresörü Yedek Parçaları
-
Doldurma mühürü ambalaj makinesi
anahtar kelimeler [ 330ml aseptic carton filling machine ] eşleşme 9 Ürünler.
Yüksek Hızlı Aseptik Karton Doldurma Makinesi
| Doldurma kapasitesi: | 1-330 ml |
|---|---|
| Ürün adı: | Aseptik karton doldurma makinesi |
| Hava tüketimi: | 3m³/dk |
Yüksek Hızlı 7500CPH 330ml Prisma Şekilli Asptik Karton Doldurma Makinesi
| Doldurma Formatı: | 1000ml Prizma, Kare veya Taban |
|---|---|
| Makine Boyutu: | 4830mm×2150mm×3780mm |
| Makine: | SUS304 |
CH-3000B Aseptic Carton Filling Machine with 0.5-1% Filling Accuracy for 100% Pure Juice in 4830mm×2150mm×3780mm Size
| Doğruluk doldurma: | %0,5-1 |
|---|---|
| Makine Boyutu: | 4830mm×2150mm×3780mm |
| Makine: | SUS304 |
Turn Key Project Aseptic Carton Filling Machine with Triple Sterility Guarantee and Servo Follow-up Correction System
| Doğruluk doldurma: | %0,5-1 |
|---|---|
| Paketleme kapasitesi: | 1000-3000CPH |
| Hava tüketimi: | 3m³/dak, 0,8-1MPa |
Aseptik Karton Doldurma Makinesi 1000-5000CPH Paketleme Kapasitesi φ26-φ36 Kapak Boyutu ve 3m3/min Meyve suyu kartonları için hava tüketimi Doldurma ve mühürleme
| Kontrol: | PLC'ler |
|---|---|
| Güç Kaynağı: | 380V/50HZ veya özelleştirilmiş |
| Makine: | SUS304 |
1000-3000 CPH Paketleme Kapasitesi için Üçlü Sterilite Garantili ve Servo Takip Düzeltme Sistemli SUS304 Aseptik Karton Dolum Makinesi
| Paketleme kapasitesi: | 1000-3000CPH |
|---|---|
| Doldurma Formatı: | 1000ml Prizma, Kare veya Taban |
| Makine: | SUS304 |
Yüksek Kapasiteli Aseptik Karton Doldurma Makinesi 1000-3000CPH Paketleme ve 1000ml Prisma, Kare veya Temel için 0.5-1% Doldurma Doğruluğu
| Modeli: | CH-3000B |
|---|---|
| Çözüm: | Anahtar Teslim Proje |
| Makine Boyutu: | 4830mm×2150mm×3780mm |
CH-6000 Aseptik Karton Dolum Makinesi, 200ml Prisma, Kare veya Basis Formatında %100 Saf Meyve Suyu İçin 23kW Güç Tüketimi
| Güç Kaynağı: | 380V/50HZ veya özelleştirilmiş |
|---|---|
| Çözüm: | Anahtar Teslim Proje |
| Doğruluk doldurma: | %0,5-1 |
Customized 1000ml Prisma Square Or Basis Aseptic Carton Filling Machine with 1000-3000CPH Packing Capacity and 380V/50Hz Power Supply
| Doğruluk doldurma: | %0,5-1 |
|---|---|
| Doldurma Formatı: | 1000ml Prizma, Kare veya Taban |
| Hava tüketimi: | 3m³/dak, 0,8-1MPa |
1

