Tüm ürünler
-
Çoklu Paketleme Makinası
-
Vidalı Hava Kompresörü
-
VFFS Paketleme Makinası
-
Vakum Mühür Paketleme Makinası
-
Oluklu Kutu Paketleme Makinası
-
Çay Poşeti Paketleme Makinası
-
Otomatik Kutulama Makinesi
-
Aseptik Karton dolum makinası
-
Robot Paletleme Makinesi
-
Bardak Dolum Kapama Makinesi
-
Doğrudan Tahrikli Hava Kompresörü
-
Pistonlu Pistonlu Kompresör
-
Yağsız Vidalı Hava Kompresörü
-
Yağsız Pistonlu Hava Kompresörü
-
Hava Kompresörü Kafası
-
Benzinli Taşınabilir Jeneratör
-
Hava kompresörü Yedek Parçaları
-
Doldurma mühürü ambalaj makinesi
anahtar kelimeler [ 2 5hp v belt air compressor ] eşleşme 16 Ürünler.
2.5HP Pistonlu Pistonlu Kompresör V Kayışı V8 Tek Fazlı
| ad: | 1.8KW / 2.5HP Tek Fazlı Kayış Tahrikli Pistonlu Hava Kompresörü Makinesi |
|---|---|
| Hava dağıtımı: | 0.17m³ / dakika |
| silindir: | 51 mm * 2 |
2.5HP Pistonlu Pistonlu Kompresör V Kayışı V8 Tek Fazlı
| İsim: | 1.8KW/2.5HP Tek Fazlı Kayış Tahrikli Pistonlu Pistonlu Hava Kompresörü Makinesi |
|---|---|
| Hava dağıtımı: | 0.17m³/dak |
| silindir: | 51mm*2 |
Elektrikli 930RPM Döner Vidalı Hava Kompresörü Kafası 4KW 5.5HP
| İsim: | 4KW/5.5HP Kayış Tahrikli Pistonlu Pistonlu Hava Kompresörü Kafası |
|---|---|
| Hava dağıtımı: | 0.6m³/dak |
| silindir: | 80mm*2 |
Çift Silindirli Hava Kompresörü Kafası 4KW 5.5HP Kayış Tahrik
| İsim: | 4KW/5.5HP Kayış Tahrikli Pistonlu Pistonlu Hava Kompresörü Kafası |
|---|---|
| Hava dağıtımı: | 0.6m³/dak |
| silindir: | 80mm*2 |
4KW/5.5HP Pistonlu Yağsız Pistonlu Hava Kompresörü Kafası Kayış Tahrikli
| İsim: | 4KW/5.5HP Kayış Tahrikli Pistonlu Yağsız Pistonlu Hava Kompresörü Kafası |
|---|---|
| Hava dağıtımı: | 0.6m³/dak |
| silindir: | 95mm*2 |
Yağsız Pistonlu Pistonlu Kompresör 5.5HP 10bar yüksek basınç
| İsim: | Oto Bakım Serisi Pistonlu Pistonlu Hava Kompresörü Kayışı 5.5HP 10bar Üç Fazlı |
|---|---|
| Hava dağıtımı: | 0.6m³/dak |
| silindir: | 95mm*2 |
5Hp Oil Free Piston Air Compressor Silent Portable 0.8Mpa
| ad: | 0.8Mpa 5Hp 380v Yağsız Endüstriyel Pistonlu Hava Kompresörü Mavi 120L Tank |
|---|---|
| Hava dağıtımı: | 600L / dakika |
| N. ağırlık: | 200Kgs |
4KW/5HP Kayış Tahrikli Pistonlu hava kompresörü piston kafası Itly Type
| İsim: | 4KW/5.0HP Itly Tip Kayış Tahrikli Pistonlu Pistonlu Hava Kompresörü Kafası |
|---|---|
| Hava dağıtımı: | 0,5m³/dak |
| silindir: | 90mm*2 |
19 M3/min 116psi/8bar Kapasite Doğrudan Sürüşlü Hava Kompresörü Çift Ölçümlü Termal Tasarım 2HP/2.5HP 1.5KW 50L
| Gerilim/Frekans(V/Hz)r: | 220/50 |
|---|---|
| Silindir diyagramı × No.: | 47x1 |
| Garanti: | 1 yıl sınırlı |
Endüstriyel 100l Kayış Tahrikli Kompresör Hava Pompası 4KW 90mm Silindir
| Ambalaj bilgileri: | Standart ihracat sandığı ambalaj boyutu (L × G × Y) : 120mm × 48mm × 94mm |
|---|---|
| Ödeme koşulları: | T / T, L / C |
| Yetenek temini: | 200 ADET / GÜN |

