Tüm ürünler
-
Çoklu Paketleme Makinası
-
Vidalı Hava Kompresörü
-
VFFS Paketleme Makinası
-
Vakum Mühür Paketleme Makinası
-
Oluklu Kutu Paketleme Makinası
-
Çay Poşeti Paketleme Makinası
-
Otomatik Kutulama Makinesi
-
Aseptik Karton dolum makinası
-
Robot Paletleme Makinesi
-
Bardak Dolum Kapama Makinesi
-
Doğrudan Tahrikli Hava Kompresörü
-
Pistonlu Pistonlu Kompresör
-
Yağsız Vidalı Hava Kompresörü
-
Yağsız Pistonlu Hava Kompresörü
-
Hava Kompresörü Kafası
-
Benzinli Taşınabilir Jeneratör
-
Hava kompresörü Yedek Parçaları
-
Doldurma mühürü ambalaj makinesi
-
Mr. Isaac AsareOlar ve Xianyang Chic Machinery Co., Ltd'deki teknik ekip, soruları hızlı bir şekilde yanıtladı ve Kurulum ekibine her şeyi anlattı. Sonuç olarak, makine sorunsuz çalışıyor ve bu satın alımdan memnunuz.
anahtar kelimeler [ vertical form fill seal packing machine ] eşleşme 50 Ürünler.
14 Çok Kafalı Kontrol Kantarı Zihinsel Dedektör Yastık Çanta Atıştırmalıklar Tarih Paketleme Makinesi
| ad: | Çoklu Paketleme Makinesi Dikey Form Doldurma Contası Paketleme Makinesi 304SS Çok Kafalı Kantar |
|---|---|
| Ambalaj malzemesi: | yuvarlanan film, lamine film ve ısıyla yapıştırılan lamine kağıt rulosu |
| Tahrik tipi: | elektrikli ve pnömatik |
300ML Şampuan Poşet Dolum Makinesi Toz Poşet Paketleme Makinesi
| ad: | Bal Ezmesi Ketçap Karides Ezmesi Mayonez Çikolata Dikey Poşet Sıvı Çoklu Paketleme Makinası |
|---|---|
| tip: | Çok Fonksiyonlu Paketleme Makinesi |
| Ambalaj malzemesi: | Çantalar, Film, Folyo, Kese |
Plastik Kese Küçük Çanta Saf Su Sıvı Poşet VFFS Paketleme Makinesi
| isim: | Sıvı VFFS Paketleme Makinası |
|---|---|
| Tip: | Yeni Dikey Paketleme Makinası |
| Ambalaj malzemesi: | Çanta, Film, Folyo, Kese |
Prezervatif Dolum Otomatik Kartonlama Makinesi Kutusu Maske
| ad: | Prezervatif Çanta poşet Kartonlama Kutusu Otomatik Kartonlama Paketleme Makinesi |
|---|---|
| Tahrik tipi: | Elektrik |
| Otomatik kalite: | Tam otomatik |
0.8Mpa Oluklu Kutu Çemberleme Makinesi Karton Dikleştirici ve Mühürleyen
| tip: | Karton Kutu Dikme Makinesi Kapama ve Çemberleme Hattı |
|---|---|
| fonksiyon: | kutuyu açın ve bantlarla kapatın, kayışla bağlayın |
| Tahrik tipi: | Elektrik |
Yüksek Hızlı Aseptik Karton Doldurma Makinesi
| Doldurma kapasitesi: | 1-330 ml |
|---|---|
| Ürün adı: | Aseptik karton doldurma makinesi |
| Hava tüketimi: | 3m³/dk |
Tam otomatik dikey karton kutu şekillendirme, açma ve kapatma makinesi KXJ-01 otomatik açma ve kapatma makinesi, oluklu mukavva kutu açma makinesi
| Gerilim: | AC220V/50HZ,60HZ Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Otomatik Sınıflandırma: | Yarı otomatik |
| Tahrikli Tip: | Elektrik |
Yatay Yüksek Hızlı Kartonlama Makinesi Kartoner Ambalaj 400g M2
| tip: | Otomatik Yatay Yüz Maskesi Otomatik Kartonlama Paketleme Makinesi |
|---|---|
| Tahrik tipi: | Elektrik |
| Otomatik kalite: | Tam otomatik |
Fotoelektrik Poşet Kartonlama Makinesi Otomatik Kutu Dolum 1700mm
| ad: | Tam Otomatik Çay Poşeti Kutusu Yüz Islak Mendil Boks Poşeti Kartonlama Paketleme Makinesi |
|---|---|
| Tahrik tipi: | Elektrik |
| Voltaj: | 380V 50Hz 3 Faz |
180kg Elektrikli Katlanır Otomatik Karton Kapatıcı Kılıf AC110V
| ad: | 5050Z Otomatik Katlama Karton Mühürleyen Kutu Sızdırmazlık Paketleme Makinesi Oluklu Kutu Paketleme |
|---|---|
| fonksiyon: | kutuyu bantlarla kapatın |
| Tahrik tipi: | Elektrik |

